Wielobój Sołectw w Ziemięcicach - zapraszamy na piłkarski pojedynek!
Po krótkiej przerwie od od sportowych zmagań, serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Wieloboju Sołectw, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, 21 czerwca na boisku Pogoni w Ziemięcicach.
Zapraszamy drużyny liczące od 6 do 10 zawodników i prosimy o zgłaszanie się u Sołtysów poszczególnych miejscowości do 17 czerwca.
Zachęcamy nie tylko do uczestnictwa ale też kibicowania. Do zobaczenia na murawie!

