Logo Gminy Zbrosławice

Ziemięcice zwyciężają u siebie

   Reprezentacja Ziemięcic zaprezentowała się świetnie na swoim obiekcie i zwyciężyła w piłkarskiej odsłonie Wieloboju Sołectw. W niedzielę gospodarze w finale pokonali Zbrosławice (2:0). Z kolei  do wyłonienia brązowego medalisty potrzebne były rzuty karne, które lepiej od Kamieńca wykonywali reprezentanci Czekanowa. Dotychczasowi liderzy klasyfikacji generalnej zajęli odpowiednio siódme (Miedary) i piąte (Przezchlebie) miejsca. W zawodach wzięło udział 13 ekip podzielonych na 4 grupy.

Klasyfikacja zawodów:

1.Ziemięcice
2.Zbrosławice
3.Czekanów
4.Kamieniec
5.Przezchlebie
6.Szałsza
7.Miedary
8.Wieszowa
9.Łubie
10.Księży Las
11.Laryszów
12.Jaśkowice
13.Świętoszowice

Mimo słabszych zawodów Miedary utrzymały się na szczycie generalki, ale przewaga nad Ziemięcicami wynosi już zaledwie 1 punkt. Przezchlebie z niewielką stratą na miejscu trzecim. Od 4 do 7 miejsca różnice bardzo niewielkie.  

Teraz przerwa w wieloboju. Powracamy w sierpniu zawodami wędkarskimi w Kamieńcu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności