Logo Gminy Zbrosławice

W 7 sołectwach wybrano sołtysów 

W tym miesiącu odbyły się Zebrania Wiejskie w 7 sołectwach, na których mieszkańcy wybrali sołtysów.
 
Kolejne zebrania zaplanowane są na sierpień i wrzesień, na części z nich wybierzemy sołtysów, a część będzie połączona już z podziałem funduszu soleckiego, na 2025 r.
 
Wybraliśmy sołtysów w:
1. Zawadzie-Piotr Guzior
2. Laryszowie-Tomasz Lipka
3. Przezchlebiu-Klaudiusz Aplik
4. Czekanowie-Joachim Pieczka
5. Wieszowie-Łukasz Pach
6. Wilkowicach-Damian Nowara
7. Miedarach-Wojciech Nawrocki
 
Wszystkim sołtysom składamy serdecznie gratulacje! Życzymy wytrwałości w swoich postanowieniach i owocnej współpracy z mieszkańcami  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności