Logo Gminy Zbrosławice

ul. Leśna w Szałszy zniszczona tuż po remoncie – apelujemy o rozsądek!

Zaledwie dwa tygodnie po zakończonym remoncie drogi gminnej nr G590179 w m. Szałsza (ul. Leśna) pojawiły się pierwsze próby zniszczenia nawierzchni.

Osoba wykonująca prawdopodobnie na skuterze lub motocyklu tzw. „bączki” spowodowała wyżłobienia w nawierzchni jezdni i naruszyła konstrukcję utwardzonego pobocza.

Przypominamy, że wykonywanie takich manewrów w miejscach do tego nieprzeznaczonych nie tylko jest niezgodne z przepisami ruchu drogowego i stwarza poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, ale również może prowadzić do uszkodzenia drogi.

Powyższe działania mają też swoje następstwa prawne w postaci kary grzywny, utraty uprawnień, a nawet pozbawienia wolności.

Zachęcamy mieszkańców, by reagowali na wszystkie akty wandalizmu i zgłaszali je niezwłocznie Policji.

Galeria zdjęć

20251021_180411 IMG-20251022-WA0001 IMG-20251022-WA0003 IMG-20251022-WA0004
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności