Logo Gminy Zbrosławice

Wielkie święto sportu w naszej Gminie! Bal Sportowca za nami!

W miniony piątek, 16 stycznia, świetlica gminna w Wieszowie wypełniła się niesamowitą sportową energią. Podczas uroczystego Balu Sportowca podsumowaliśmy rok pełen emocji i wspólnej rywalizacji w ramach Wieloboju Sołectw 2025!

W ubiegłym roku zmierzyliśmy się w 9 zróżnicowanych dyscyplinach. Poziom był niezwykle wyrównany, a walka o punkty trwała do samego końca.

Oto oficjalne wyniki:

Wzór sportowej postawy
Ogromne brawa należą się sołectwom, które wykazały się największą determinacją i wzięły udział we wszystkich 9 dyscyplinach:  Ziemięcice, Czekanów, Przezchlebie, Zbrosławice, Łubie, Świętoszowice, Wieszowa, Szałsza oraz Kopienica. To właśnie Wy tworzycie sportowe serce naszej gminy!

Klasyfikacja medalowa:

I miejsce: Czekanów 
II miejsce: Zbrosławice 
III miejsce: Wieszowa

Klasyfikacja generalna (Najlepsze Sołectwa 2025 roku):

I miejsce: Sołectwo Wieszowa
II miejsce: Sołectwo Czekanów
III miejsce: Sołectwo Zbrosławice

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, sołtysom i kibicom za tak ogromne zaangażowanie! Wasza pasja i duch fair play sprawiają, że Wielobój Sołectw jest tak wyjątkowym wydarzeniem.

Uwaga! Nie odkładajcie strojów sportowych zbyt głęboko do szaf. Już niebawem ruszamy z nową edycją Wieloboju 2026. Szykujcie formę – pierwsze starty tuż-tuż!

W_SOŁECTW_2025_(1)_page-0001 

Galeria zdjęć

image00038 image00039 image00040 image00041 image00044 image00013 image00015 image00016 image00047
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności