Logo Gminy Zbrosławice

DramoFonia po raz 3 zagrała w Zbrosławicach

W sobotę w bibliotece w Zbrosławicach zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać klimatycznego koncertu Kajetana Drozda.

Była to 3 odsłona zbrosławickiej DramoFonii organizowanej przez Stowarzyszenie Pęknięty Pęcherz przy współudziale Gminy Zbrosławice.

Cykl powróci po Nowym Roku, najpewniej 28 stycznia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności