Logo Gminy Zbrosławice

Absolutorium po raz 12

   Na dzisiejszej sesji Rada Gminy Zbrosławice udzieliła Wójtowi Gminy Zbrosławice – Wiesławowi Olszewskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2022.

Radni głosowali za uchwałą po zapoznaniu się ze sprawozdaniami z wykonania budżetu, opinią RIO oraz wnioskiem Komisji Rewizyjnej. Absolutorium przyjęte zostało jednogłośnie.

Gratulacje wójtowi złożył Przewodniczący Rady Gminy Jan Fels oraz z-ca wójta Katarzyna Sosada. W trakcie podziękowań Wiesław Olszewski podkreślał, że to jest absolutorium przyznane całemu zespołowi Urzędu Gminy Zbrosławice.

Było to 12 absolutorium udzielone wójtowi Wiesławowi Olszewskiemu.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności