Logo Gminy Zbrosławice

DRAMOFONIA

14 grudnia o godz. 19:00 zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbrosławicach na kolejny koncert z cyklu "DramoFonia". Tego wieczoru  spotkamy się z Natalią Podwin , która przeniesie nas do londyńskiego klubu, w którym przypomni nam m.in. muzykę Amy Winehouse  w swoich autorskich aranżacjach.
Na deskach biblioteki charyzmatycznej wokalistce towarzyszyć będą gitarzysta Bartek Domagała oraz Marceli Foltan grający na perkusjonaliach i cajonie. 
WSTĘP WOLNY ! 

Natalia Podwin to utalentowana wokalistka, która zdobyła szersze uznanie dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Jej unikalna barwa głosu i umiejętność interpretacji utworów przyciągnęły uwagę słuchaczy oraz jury programu. Natalia śpiewa od wielu lat, a jej styl i autentyczność wyróżniają ją na polskiej scenie muzycznej.

468459093_601267098910700_8584427688603252957_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności