do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
22/IX
kategoria:
Aktualności
 

Celem głównym realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej projektu "Talent i aktywność" jest zwiększenie szans na podjęcie zatrudnienia 15 kobiet opiekujących się swoimi dziećmi w okresie lipiec-październik 2020r w gminie Zbrosławice.

Projekt jest adresowany w pierwszej kolejności do kobiet, które korzystają ze wsparcia pomocy społecznej a także do kobiet, które mają osobiste trudności z podjęciem zatrudnienia. GOPS poprzez różnego rodzaju formy wsparcia takie jak: trening umiejętności społecznych, trening przedsiębiorczości, wsparcie psychologiczne, warsztaty artystyczne, warsztaty wokalne  i animacyjne pokazać mamom, że można godzić życie rodzinne i zawodowe. Ponadto chodzi o przedstawienie w jaki sposób można być aktywnym na rynku pracy z wykorzystaniem potencjału lokalnej kultury, tradycji promując np. rękodzieło.

Ważna dla uczestniczek projektu jest możliwość zapewnienia opieki nad dziećmi podczas warsztatów. Efektem udziału pań w projekcie będzie uwierzenie w swój potencjał i możliwości oraz przekonanie o możliwości do podjęcia zatrudnienia np. w ramach części etatu w związku z dalszą opieką nad dziećmi, jak również przekonanie swoich partnerów do dzielenia obowiązków domowych.

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H