do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
08/X
kategoria:
Aktualności

Jesienne koncerty, w trakcie których industrialne wnętrza Zabytkowej Stacji Wodociągowej w Zawadzie wypełnią się czarującymi dźwiękami. Tak jest! Nadchodzi kolejna edycja Stacji Dźwięku!

25 i 26 października nie może Was zabraknąć w Karchowicach. W piątek przy lampce wina będzie świadkami koncertu rodzącego się na naszych oczach fenomenu polskiej muzyki czyli duetu Kwiat Jabłoni. Mimo, iż zespół założony został w roku 2018 już zdążył podbić rodzimy rynek. Wyświetlenia kolejnych singli na youtube liczone są w milionach i pojawiają się m.in. na liście przebojów Programu III Polskiego Radia. Tego nie można przegapić!

Wcześniej tego samego dnia na scenie zaprezentuje się dobrze znany zespół gospel „Przebudzenie” z Pyskowic, powstały z inicjatywy Barbary Mroziak i Adama Wójcika.

W sobotę w podróż zabiorą widzów elektroniczne brzmienia kolejnego, równie utalentowanego duetu – Lini Nocnej. Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec debiutowali w roku 2017. 16 marca 2018 roku na rynku pojawił się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza i Buslava. Fani Męskiego Grania na pewno pamiętają duet z tegorocznego występu w Żywcu. Zapowiada się wspaniała uczta dla ucha!

Przed koncertem Lini Nocnej zapraszamy na występ Gabrieli Blachy, artystki, która w swoich utworach łączy gospel, soul, pop, jazz i latin i nie tylko. Różnorodność stylów w połączeniu z pozytywną energią tesktów – tak w skrócie opisać można debiutanci krążek artystki – Jakubowy Dar z roku 2017.

Zapraszamy serdecznie na kolejna smakowite koncerty stacji dźwięku!

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Redagował: Artur Żółtowski

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

top baner