do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
25/I
kategoria:
Aktualności
SMS
SMS
 

Już do Państwa dyspozycji jest nowy system informacyjny gminy Zbrosławice. Aż trzy kanały informacyjne: aplikacja, sms i e-mail sprawią, że będziecie Państwo na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi aktualnych spraw, zagrożeń i niebezpieczeństw, istotnych utrudnień bądź awarii, terminów opłat i podatków, imprez kulturalnych i sportowych, itp.
System jest całkowicie darmowy.
Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielają pracownicy UG:
- Maciej Połoński, tel. 32 330 34 90
- Piotr Jędrzejczyk, tel. 32 233 77 89

DLA UŻYTKOWNIKÓW SMARTFONÓW

Najwygodniejszą formą otrzymywania informacji jest aplikacja BLISKO. Można ją pobrać ze sklepu Google Play, App Store bądź Windows Store.

Po instalacji należy wpisać "Zbrosławice", zaznaczyć nadawcę "Gmina Zbrosławice", a następnie zaznaczyć swoją miejscowość, aby otrzymywać informacje z nią związane (dla otrzymywania informacji z innych miejscowości można zaznaczyć ich więcej lub wszystkie).

Gotowe!

Informacje będą Państwo otrzymywać w formie komunikatów push-up automatycznie. Tylko użytkownicy telefonów marki HUAWEI powinni zmienić ustawienia w telefonie - instrukcja
(bez tego aplikacja również działa, ale informacje będą widoczne dopiero po jej uruchomieniu)

SMS

Dla użytkowników telefonów komórkowych nie będących smartfonami, ale również dla użytkowników smartfonów, dostępny jest kanał SMS.

Aby otrzymywać informacje tę drogą, należy wejść na stronę
SISMS.PL i przejść proces darmowej rejestracji. Można się zarejestrować również poprzez wysłanie wiadomości SMS - szczegółowa informacja znajduje się w dokumentach poniżej.

E-MAIL

Ostatnim z kanałów informacyjnych jest e-mail dla mieszkańców preferujących tę formę komunikacji. Aby otrzymywać wiadomości mailowe, wystarczy wejść na stronę SISMS.PL - email, zaznaczyć swoją (lub więcej) miejscowość i potwierdzić rejestrację, a po otrzymaniu maila kliknąć w link aktywacyjny.

 

 

Redagował: Wojciech Kretek
kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx instrukcja do ustawienia powiadomień w tle dla BLISKO na telefony marki Huawei.docx 18-01-25 10:30 11.31KB pobierz plik: instrukcja do ustawienia powiadomień w tle dla BLISKO na telefony marki Huawei.docx
jpg PLAKAT INFORMACYJNY 18-03-01 10:27 1.8MB pobierz plik: PLAKAT INFORMACYJNY
docx deklaracja dostępności 21-06-23 07:29 17.81KB pobierz plik: deklaracja dostępności

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H