do góry
 • Czas pracy:
  pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
 • ul. Oświęcimska 2
  42-674 Zbrosławice
 • tel.
  (32) 233 70 12
  fax
  (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
17/VII
kategoria:
Aktualności

 

 

W dniu 15.07.2020 r. została przyjęta przez Radę Gminy Zbrosławice Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie przyjęcia „Programu udziału gospodarstw domowych w projekcie pn.: Budowa odnawialnych źródeł energii w Gminie Zbrosławice – II etap”. Zmiana postanowień umożliwia przeprowadzenie naboru uzupełniającego do listy rezerwowej osób zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania do budowy instalacji fotowoltaicznych, powietrznych pomp ciepła c.o. i c.w.u oraz powietrznych pomp ciepła c.w.u. Gmina zdecydowała się na przeprowadzenie naboru uzupełniającego ze względu na liczne rezygnacje Uczestników projektu dofinansowania (nabór z 2018 r.).

Osoby zainteresowane udziałem w programie dofinansowania dla instalacji fotowoltaicznych, prosi się o przygotowanie zestawień zużycia energii elektrycznej za ostatni rok, zaś dla powietrznych pomp ciepła c.o./ c.w.u. należy przedłożyć audyt energetyczny lub inny dokument, z którego będzie wynikać jaka moc pompy jest odpowiednia do zamontowania dla danej nieruchomości. Powyższe dokumenty są niezbędne do złożenia ankiety o udział w dofinansowaniu.

Informacja o terminie naboru, wzory ankiet, deklaracji i szczegóły programu dofinansowania zamieszczone zostaną wkrótce na stronie Gminy Zbrosławice.

Planowany termin naboru: przełom lipca/sierpnia 2020 r.

Realizacja budowy: III - IV kwartał 2020 r.

 

 

 

 

Joanna Cuber – Stanek

Wydział Gospodarki Komunalnej

 

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H