do góry
  • Czas pracy:
    pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
  • ul. Oświęcimska 2
    42-674 Zbrosławice
  • tel.
    (32) 233 70 12
    fax
    (32) 233 71 00
Strona główna Aktualności
24/VIII
kategoria:
Aktualności
Rozkład jazdy
Rozkład jazdy
Przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy opracowany wespół z licencjonowanym przewoźnikiem.

W tym roku proponujemy jeden kurs na Dramatalia i jeden kurs powrotny - jeśli tylko Panstwu się spodoba, to z pewnością nie zapomnimy zwiększyć tej ilości w następnym roku.

Zapraszamy!
 

AUTOBUS DRAMA

Sobota, 1 września

17:00 JAŚKOWICE OSIEDLE 
17:11 ŁUBIE GÓRNE 
17:14 KOPIENICA OŚRODEK ZDROWIA
17:19 JASIONA II 
17:25 KSIĘŻY LAS 
17:28 ŁUBKI
17:31 KAMIENIEC KOŚCIÓŁ 
17:34 ZBROSŁAWICE WOLNOŚCI
17:36 ZBROSŁAWICE SZKOŁA
17:38 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
17:45 WILKOWICE (tymczasowy przystanek przy boisku)
17:50 MIEDARY SZKOŁA 
17:54 LARYSZÓW II
17:55 LARYSZÓW I
18:01 PTAKOWICE GOSPODARSTWO ROLNE 
18:05 PTAKOWICE WYZWOLENIA
18:07 ZBROSŁAWICE


POWRÓT Z TYMCZASOWEGO PRZYSTANKU PRZY GMINNYM ZAKŁADZIE KOMUNALNYM (OŚWIĘCIMSKA 6) O GODZ. 0:00 DO PTAKOWIC, LARYSZOWA, MIEDAR I WILKOWIC, A O GODZ. 0:25 Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ  DO POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCI

Niedziela, 2 września

16:00 JAŚKOWICE OSIEDLE 
16:11 ŁUBIE GÓRNE 
16:14 KOPIENICA OŚRODEK ZDROWIA
16:19 JASIONA II 
16:25 KSIĘŻY LAS 
16:28 ŁUBKI
16:31 KAMIENIEC KOŚCIÓŁ 
16:34 ZBROSŁAWICE WOLNOŚCI
16:36 ZBROSŁAWICE SZKOŁA
16:38 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA
16:45 WILKOWICE (tymczasowy przystanek przy boisku)
16:50 MIEDARY SZKOŁA 
16:54 LARYSZÓW II
16:55 LARYSZÓW I
17:01 PTAKOWICE GOSPODARSTWO ROLNE 
17:05 PTAKOWICE WYZWOLENIA
17:07 ZBROSŁAWICE
 
POWRÓT Z TYMCZASOWEGO PRZYSTANKU PRZY GMINNYM ZAKŁADZIE KOMUNALNYM (OŚWIĘCIMSKA 6) O GODZ. 23:00 DO PTAKOWIC, LARYSZOWA, MIEDAR I WILKOWIC, A O GODZ. 23:25 Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ  DO POZOSTAŁYCH MIEJSCOWOŚCI

AUTOBUS TALIA

Sobota, 1 września

17:00 SZAŁSZA UL. PTASIA obok ul. SKOWRONKÓW (tymczasowy przystanek)
17:02 SZAŁSZA 
17:04 CZEKANÓW
17:09 ŚWIĘTOSZOWICE SZKOŁA 
17:11 ŚWIĘTOSZOWICE SKRZYŻOWANIE 
17:16 PRZEZCHLEBIE SKRZYŻOWANIE
17:20 ZIEMIĘCICE OŚRODEK ZDROWIA 
17:35 ZAWADA (PRZYSTANEK W KIERUNKU WIESZOWY) 
17:38 KARCHOWICE I 
17:41 BONIOWICE SKRZYŻOWANIE
17:50 WIESZOWA SZKOŁA (przystanek w kierunku Pyskowic)
17:52 WIESZOWA KOŚCIÓŁ 
18:00 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA

POWRÓT Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ O GODZ. 0:00 W KOLEJNOŚCI ODWROTNEJ DO POWYŻSZEJ

Niedziela, 2 września

16:00 SZAŁSZA UL. PTASIA obok ul. SKOWRONKÓW (tymczasowy przystanek)
16:02 SZAŁSZA 
16:04 CZEKANÓW
16:09 ŚWIĘTOSZOWICE SZKOŁA 
16:11 ŚWIĘTOSZOWICE SKRZYŻOWANIE 
16:16 PRZEZCHLEBIE SKRZYŻOWANIE
16:20 ZIEMIĘCICE OŚRODEK ZDROWIA 
16:35 ZAWADA (PRZYSTANEK W KIERUNKU WIESZOWY) 
16:38 KARCHOWICE I 
16:41 BONIOWICE SKRZYŻOWANIE
16:50 WIESZOWA SZKOŁA (przystanek w kierunku Pyskowic)
16:52 WIESZOWA KOŚCIÓŁ 
17:00 ZBROSŁAWICE OŚWIĘCIMSKA

POWRÓT Z PRZYSTANKU ZBROSŁAWICE KOŚCIÓŁ O GODZ. 23:00 W KOLEJNOŚCI ODWROTNEJ DO POWYŻSZEJ
 
Zadanie zostało wybrane do dofinansowania w ramach konkursu Przedsięwzięć Inicjatyw Lokalnych Województwa Śląskiego w roku 2018
 
Redagował: Wojciech Kretek
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf ROZKLAD JAZDY - Dramatalia 18-08-24 20:35 182.79KB pobierz plik: ROZKLAD JAZDY - Dramatalia

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

top baner