do góry
Urząd Gminy Zbrosławice
http://www.zbroslawice.pl/Informacje/sport/Czekanow-znow-na-szczycie/idn:1979
Drukuj grafikę : tak / nie

Sport

09/IX
kategoria:
Sport

Z kompletem zwycięstw zakończył Czekanów rywalizację w turnieju bouli. W trakcie sobotniej rywalizacji w Zbrosławicach zwycięska drużyna nie dała najmniejszych szans rywalom. Czekanów zainkasował kolejnych 30 punktów w klasyfikacji generalnej i ponownie zameldował się na pozycji lidera wieloboju.

Sobotnie zawody od początku do końca układały się pod dyktando zespołu w składzie Kerstin, Angelika i Henryk Czmok. Rodzinna drużyna z Czekanowa w żadnym ze spotkań nie pozostawiła złudzeń rywalom, wygrywając różnica co najmniej 8 punktów. Drugie miejsce przypadło sołectwu Ziemięcice, które dwukrotnie stawało do konfrontacji z Czekanowem – najpierw w grupie (7:13) a następnie w finale (3:13).  Rywalizację o brązowe medale stoczyli zwycięzcy grupy C i D, czyli Laryszów i Zbrosławice. Ci pierwsi zwyciężyli 13:7, dzięki czemu sołectwo nadal utrzymuje kontakt ze ścisłą czołówką klasyfikacji generalnej wieloboju.

Do końca tegorocznych zmagań pozostały już zaledwie 3 odsłony – kręgle, badminton i siatkówka. Sprawa zwycięstwa wciąż jest kwestią otwartą, a różnice niewielkie. Czeka nas niezwykle interesująca końcówka roku sportowego w Gminie Zbrosławice!

Redagował: Piotr Jędrzejczyk
kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Boule - wyniki 19-09-09 10:54 1.07MB pobierz plik: Boule - wyniki
jpg Klasyfikacja generalna Wieloboju Sołectw 2019 19-09-09 10:57 1.28MB pobierz plik: Klasyfikacja generalna Wieloboju Sołectw 2019