do góry
  • Czas pracy:
    pn-wt-czw 7:00-15:00 śr 7:00-17:00 pt 7:00-13:00
  • ul. Oświęcimska 2
    42-674 Zbrosławice
  • tel.
    (32) 233 70 12
    fax
    (32) 233 71 00
Strona główna Informacje Edukacja i Kultura
16/V
kategoria:
Edukacja i Kultura

Z satysfakcją stwierdzam, że poziom artystyczny stale wzrasta dzięki wspaniałej pracy nauczycieli i opiekunów młodych artystów.Szczególne gratulacje i wyrazy uznania, należą się tym placówkom edukacyjnym, które mimo szczególnie trudnej sytuacji, jaka wystąpiła w ostatnich miesiącach, zdołali przygotować programy występów.
Laureaci będą mogli jeszcze raz się zaprezentować w koncercie specjalnie dla nich zorganizowanym 2 czerwca . Szczegóły zostaną podane na stronie i profilu fb Urzędu Gminy Zbrosławice.

Gorące podziękowania należą się Władzom Gminy i Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbrosławicach, za pomoc i umożliwienie organizacji tradycyjnej już imprezy. Dziękuję również wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie festiwalu.
Zapraszam na IX Edycję Festiwalu Ekologicznego, która odbędzie się w maju 2020 r.

Dyrektor Artystyczny Festiwalu

Michał Malicki

Uczestników Festiwalu oceniało Jury w składzie:
- Wiesław Olszewski - wójt gminy -przewodniczący
- Katarzyna Sosada – v-c wójt
- Anita Nalepa - dyrektor biblioteki
- Jan Drechsler -literat

Wyniki VIII Festiwalu Ekologicznego Zbrosławice 2019

Kategoria 5-9 lat

1. Weronika Wurcel – Gminne Przedszkole w Wieszowie - „Magiczne miejsce”
2. Żabki – Gminne Przedszkole w Świętoszowicach – „Walc kwiatów”

Wyróżnienia:
Amelia Słabosz – Gminne Przedszkole w Świętoszowicach - „Kolory”
Ekologiczne podróżniczki – Gminne Przedszkole w Przezchlebiu – „Piękny świat”
Poszukiwacze skarbów – Gminne Przedszkole w Zbrosławicach – „Taniec motyli”

Kategoria 10-13 lat

1. Zofia Kobińska – Szkoła Podstawowa w Kamieńcu – „Ekorock”
2. Dzwoneczki – Szkoła Podstawowa w Czekanowie – „ Kaj to Ciepiesz”
2. Julia Hoim i Natalia Oczko – Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach – „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”
3. Aleksandra Janoszka – Szkoła Podstawowa w Kopienicy – „Dlaczego”

Kategoria 14-16 Lat

1. Laura Bednorz i Patryk Pisarski – Szkoła Podstawowa w Wieszowie– „Kaziu, zakochaj się”
2. Kamyczki Dramy – Gimnazjum w Kamieńcu – „Pół kroku stąd”

Wyróżnienie:
Mikołaj Macha – Gimnazjum w Kamieńcu – „Wierzę w lepszy świat”

Grand Prix Festiwalu:
Laura Bednorz i Patryk Pisarski – Szk.Podst. w Wieszowie– „Kaziu, zakochaj się”

Kategoria "Praca plastyczna"

Kategoria 5-9 lat
1. Małgorzata Bielska - Szkoła Podstawowa w Wieszowie - "Domek dla lalek"

Kategoria 10-13 lat
1. Laura Sega, Jagoda Zielińska - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miedarach - "Kolorowa segregacja"

Kategoria 14-16 lat
1. Martyna Penc - Szkoła Podstawowa w Wieszowie - "Eko - Disko - Koszyk"

Wyróżnienie:
Karol Dębski - Szkoła Podstawowa w Wieszowie - "Recyklingowy traktor zabawka"

Redagował: Piotr Jędrzejczyk

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

top baner